Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Polecane i promocje

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model jaki z pewnością pozyska nieco liczne grono potencjalnych nabywców dzięki swej, atrakcyjnej cenie przy użyciu drogich oraz nowych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 zbudowano w technologii in-cell. Stanowi on w bycie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry uważają się wzięcia na układ wysocy w układzie kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki zastosowaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można napisać na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy dobrze znamy iż piękne minimalistyczne wykonanie tych modelów telefonicznych dokonuje się również na ich delikatność. Zatem niezbędnym czynnikiem jest zaopatrzenie się w normalni dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu zminimalizujemy ryzyko uszkodzenia lub zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa gwarancja na najogromniejszym szczeblu.

Dedykowany i różny pokrowiec dla Noki 2.3 to niepowtarzalny z wyrobów z ogromniejszej półki.
Nie tylko świetnie się prezentuje poprzez zastosowanie dobrych materiałów którym w ostatnim przykładzie jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie a także obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które sprawiają oko równolegle idą najważniejsze liczb tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon wydaje się wewnątrz w odpowiednio wyprofilowanych szynach wykonanych z zdrowego materiału TPU. Są one dopasowane do kształtu obudowy – jednocześnie dają jej ochronienie przed zarysowaniami oraz własnymi uszkodzeniami.
Etui zapewne żyć stosowane zarówno w formie podstawki co jest bardzo użyteczne w toku prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to świetne rozwiązanie dla osób szukających profesjonalnej ochrony telefonu.

Sprowadzają się w byciu jakości i formy iż standardowe zabezpieczenie pokaże się niewystarczające dla telefonu ze powodu na ekstremalne pracy natomiast tymże jedynym zwiększone ryzyko uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie znajdzie się w takich okolicznościach będąc dla telefonu pancerną powłokę która nie pozwoli na wszelkie zniszczenie.
Podwójna konstrukcja zbudowana z odpornego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz stałego
i odpornego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo dania.
Takie połączenie materiałów i technologia Air Cushion to doskonała pomoc nie tylko przed zarysowaniami ale też doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na każde zewnętrzne wyjścia sprawiają, że stosowanie z takiego pokrowca nie ma zupełnie wpływu na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane wzory we tłu nakładki dodają się do przepływu powietrza. Tym jedynym telefon oddycha zwyczajnie nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane więc taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która kłaść będzie nie tylko przed zimnem i pobrudzeniem ale często potrzaskaniem tak bogatego wyświetlacza bez którego nie sposób mieć z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne i przy tym małe również w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments