Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Rypin

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy widzimy w lusterko a nie możemy się nadziwić, jak dużo zmieniło się własne ciało w przeciągu tych paru lat. Nagle wyraża się, że jesteśmy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) a nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w polach, gdzie chciałybyśmy być mało więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z okresem organizuje być jeszcze gorzej. Kiedy żadne szkolenia i diety nie pomagają, z dopłatą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Kruszwica

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które stosuje wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W niniejszym materiale skoncentrujemy się na podstawowej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a szczegółowo na nowoczesnej technologii liposukcji laserowej, stosowanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej metody LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w wyjątkowo szybkim czasie po zakończeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta zawiera się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Kruszwica

Sposobowi mogą stanowić pasowane różne partie ciała. Procedury medyczne bawiące się najogromniejszą popularnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego typu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg grany istnieje w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które wprowadza specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Kruszwica

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki rodzaj, by jak daleko ułatwić pacjentowi dotarcie do siebie po zabiegu. Przede każdym realizowana jest minimalna liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G pozwala na zdobycie maksymalnie zadowalającego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych rozpoznań i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja może istnieć wykonana miejscowo czy na prawdziwszym rozmiarze. W liczbom przypadku zabiegowi poddaje się takie stron ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na długim zakresie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Często sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, by zorganizowany w czasie zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w wyjątkowym mieszkaniu ich własnego ciała. Z obecnej opcji korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka strategia przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wynika z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy towar i kształtuje się do przeszczepu.
Liposukcja Kruszwica

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko produkowana istnieje w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej zastosowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich toż:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i karmienie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest znacznie dobrze czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego typu zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla danej jednostki, niekiedy kieruje się lipolizę.

Liposukcja Kruszwica

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments